Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія відзначає 95-у річницю

   У 2016 році Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія відзначає свій 95-річний ювілей. Сьогодні колектив цього освітнього закладу, науковці, керівники та викладачі найбільших вишів Хмельниччини, студенти зібрались у сесійній залі Будинку рад на урочистості. З ювілеєм ректорат та студентів вузу вітали заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко, заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник, заступник Хмельницького міського голови Галина Мельник.

     У своєму вітальному слові Тетяна Зеленко наголосила на визначній ролі даного комунального закладу обласної ради у професійній підготовці педагогічних і наукових кадрів.

     «Дякуємо колективу академії за самовіддану, чесну працю, творчий пошук. Впевнена, що високий професіоналізм, просвітницька, громадянська діяльність викладацького і студентського складу вузу і надалі сприятимуть піднесенню престижу вітчизняної освіти, – зазначила Тетяна Іванівна. – Бажаю і надалі бути серед провідних навчальних закладів у плеканні інтелектуально-творчої еліти української нації».

    У день ювілею не обійшлось і без подарунків. Грамотами обласної ради відзначено кращих працівників навчального закладу. Після урочистої частини в приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбувся святковий концерт, який підготували студенти академії.

Історична довідка про Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію