«Безпека. Допомога. Поруч»: соціальний проєкт щодо протидії булінгу в освітньому середовищі триває

 

Сьогодні протидія булінгу в освітньому середовищі – важлива і актуальна проблема, яка вимагає негайних заходів та уваги. Його профілактикою є системна, спільна і злагоджена робота всіх учасників освітнього процесу. Протидія цьому явищу включає в себе ряд заходів, таких як педагогічна робота з учнями, проведення тренінгів для вчителів та батьків щодо профілактики булінгу, створення безпечного та дружнього клімату в школі. Це завдання для командної роботи, в якій кожен може зробити свій внесок, щоб його заклад освіти став простором безпеки і поваги як для дітей, так і для всіх учасників освітнього процесу.

З цією метою Хмельницька обласна рада спільно з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією запровадила та продовжила реалізацію соціального проєкту щодо протидії булінгу в освітньому середовищі під назвою “Безпека. Допомога. Поруч”. Він покликаний допомогти освітянам отримати знання та практичні навички, необхідні для створення безпечного та комфортного середовища, де кожен учень та студент почуватиметься захищеним.

У заході взяли участь компетентні спікери та навчаючі тренери, які розповіли керівникам та заступникам загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницького району про нові стандарти безпеки у закладах освіти, роль педагога у створенні безпечного освітнього середовища, тощо.

У рамках обговорень актуальних тем, учасники семінару мали можливість удосконалити базові знання і навички з особливостей прояву булінгу в закладі освіти, аби мати можливість своєчасно організувати системну протидію булінгу, покращити організаційні навички комплексного підходу до організації попередження та протидії булінгу в закладах освіти.

На завершення зустрічі усім учасникам було вручено сертифікати, які засвідчують участь у соціальному проєкті психологічної підтримки.

Важливо пам’ятати, що кожна дитина має право на безпечне та здорове середовище для власного розвитку. Протидія булінгу – це спільна відповідальність вчителів, батьків та всієї громади. Лише разом ми можемо створити безпечне оточення для всіх дітей.


попередня статтяВизначено переможців обласного конкурсу журналістських робіт
наступна статтяВ Україні стартує програма із бізнес-грамотності для постраждалих від війни жінок