Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин – винного можна буде притягнути до відповідальності.

Запити про допомогу продовжують надходити до благодійного фонду “Сильні”, який надає безкоштовну:

– психологічну (фонд організовує як разову консультацію, так і терапевтичний курс);

– медичну (фонд організовує та оплачує медичні послуги);

– юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство (партнери фонду готові знайти адвокатів у потрібному регіоні, в разі необхідності фонд оплатить їхню роботу).

Доброчинці оплачують медичні та психотерапевтичні послуги. Юристи надають консультації та допомагають задокументувати факти зґвалтувань як воєнних злочинів, задля використання свідчень у міжнародному суді з прав людини.

Запити людей, які пережили сексуальне насильство чи їхніх батьків є абсолютно конфіденційними. Звернутися за допомогою та дізнатися більше про роботу фонду можна за посиланнямsylni.org. Після звернення з людиною зв’яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги, який потрібно надати.

Зокрема благодійний фонд оплачує потерпілим від зґвалтувань медичні послуги, необхідні для лікування травматизації; психологи консультують і надають безоплатні психотерапевтичні послуги, в спеціалістів є досвід роботи з сексуальним насильством саме у воєнний час; юристи надають консультації та документують факти зґвалтувань як воєнних злочинів задля використання свідчень у Європейському суді з прав людини, а також допомагають зі зверненням у поліцію.

Допомога надається безкоштовно та конфіденційно!

попередня статтяПрограма “Прихисток”: Уряд затвердив понад 114 млн грн на компенсацію витрат за липень власникам житла, які прихистили переселенців
наступна статтяЯк отримати статус безробітного під час воєнного стану?