Благодійний концерт на підтримку ЗСУ від юних талантів Волочищини

Перебуваючи з робочим візитом у Волочиській територіальний громаді, голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала звітний концерт Волочиської дитячої школи мистецтв. Учні спільно зі своїми педагогами дивували глядачів своїми яскравими хореографічними номерами та милозвучними українськими піснями, виконаними на різних музичних інструментах.
Звертаючись до присутніх, Віолета Лабазюк висловила слова вдячності всім працівникам школи мистецтв за щоденну кропітку роботу з дітьми та всебічний розвиток їхньої творчої діяльності: «Навіть у ці складні для країни часи ви знаходите місце для прекрасного – тримаєте культурний фронт Хмельниччини».

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчі здобутки, вагомий внесок у розвиток та популяризацію українського мистецтва, участь у національно-патріотичному вихованні молоді та активну громадянську позицію в умовах воєнного стану голова обласної ради вручила колективу Волочиської дитячої школи мистецтв Подяку обласної ради та медаль «За відданість державі та особистий внесок у наближення Перемоги».

Для покращення роботи та умов закладу особисто від себе Віолета Олександрівна вручила грошовий сертифікат.

попередня статтяВшанували пам’ять жертв Другої світової війни 1939-1945 років
наступна статтяІноземне медичне обладнання для обласного закладу охорони здоров’я