Благодійний забіг «Братерство сталевих» зібрав понад 90 тисяч гривень на потреби спецпризначенців


У нашій країні йде війна і кожен свідомий житель України та світу намагається допомогти нашим воїнам та наблизити таку довгоочікувану Перемогу.

Хмельницька обласна рада, управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької обласної військової адміністрації, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва та громадська організація «Flash run» організували та провели благодійний забіг «Братерство сталевих», аби зібрати кошти на потреби спецпризначенців.

Воїни цього підрозділу – надзвичайно досвідчені, рішучі та сміливі. Спецпризначенці виконують стратегічно важливі місії на усіх напрямках фронту та потужно нищать російських окупантів, відстоюючи територіальну цілісність та незалежність України.

Символічно, що у суботу, 16 вересня, у 570-й день повномасштабного вторгнення, на території дендрологічного парку «Поділля» зібралося саме 570 малих і дорослих хмельничан, аби пробігти благодійний забіг дистанцією 2,5 кілометри.  До забігу долучилися і працівники виконавчого апарату обласної ради, обласної військової адміністрації, комунальних закладів обласної ради, військові та волонтери.

Перед початком забігу було проведено енергетичну руханку.

Всього у результаті проведеного заходу було зібрано 93022 гривні, за які для захисників-спецпризначенців буде придбано необхідні спеціальні засоби.

«Сьогодні кожен на своєму місці робить свій внесок у наближення української Перемоги. Донатимо, волонтеримо, допомагаємо Збройним силам України, нашим захисникам і захисницям. Ми згуртувалися, аби зібрати кошти на потреби хмельницьких спецпризначенців. Забіг  спрямований на об’єднання громади області для благодійності та патріотизму. Цим заходом ми демонструємо єднання і спільне бажання відстояти свою незламну державу і вигнати окупанта з незалежної України», – зазначила голова обласної ради Віолета Лабазюк, звертаючись до учасників благодійного забігу.

Віолета Олександрівна подякувала хмельничанам за підтримку спільної ініціативи  обласної ради, обласної військової адміністрації та громадської організації «Flash run» за участь у благодійному забігу, висловила подяку ЗСУ за можливість працювати та проводити заходи на підтримку наших військових.

Учасники забігу вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, цивільних громадян та дітей, які загинули внаслідок російської агресії.

Після фінішу військові вручили учасникам забігу пам’ятні медалі.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися зі зразками сучасної військової техніки.

Спільними зусиллями наближаємо українську Перемогу!

попередня статтяСьогодні жителі Старокостянтинова та Нетішина відзначають День міста
наступна статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Смотрицький каньйон