Благодійники «August Mission» ознайомились з роботою обласного серцево-судинного центру

Співпраця України та США триває. Минулого тижня на Хмельниччині з робочим візитом голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрічала представників американських благодійних організацій «August Mission» та «Globus Relief». Майже з початку повномасштабного вторгнення партнери надають нашому регіону посилену допомогу у вигляді провізії та медичного обладнання.

Нагадаємо, що днями на Хмельниччину надійшов вантаж розхідного матеріалу для медичного обладнання на суму понад $2 млн від американської благодійної організації «Globus Relief», логістичну доставку взяли на себе представники «August Mission».

Вихідними представники американських благодійних організацій на запрошення директора закладу та депутата обласної ради Андрія Кланци відвідали обласний серцево-судинний центр, що є комунальним закладом обласної ради. Андрій Іванович ознайомив їх з роботою сучасних відділень інтенсивної терапії й інтервенційної кардіології, діяльністю катетеризаційної лабораторії та розповів про роботу закладу в умовах воєнного стану.

Через збільшення населення в області зросло й навантаження на роботу працівників закладу. Тому підтримка іноземних партнерів є важливо для установ  охорони здоров’я нашого регіону.

У рамках візиту представники американських благодійних організацій «August Mission» та «Globus Relief» передали для зміцнення матеріально-технічної бази обласного серцево-судинного центру частину розхідного матеріалу для медичного обладнання.

 

попередня статтяХмельниччина вшановує пам´ять Героїв Небесної Сотні
наступна статтяЗ Днем рідної мови!