Будівництво нового корпусу обласної дитячої лікарні – забиті перші палі

У Хмельницькому тривають будівельні роботи нового повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні. Сьогодні забиті перші контрольні палі.

Через шість днів пройде їх випробовування. А далі, як стверджують будівельники, продовжиться робота по монтажу наступних паль. Загальна ж їх кількість буде 570.

За результатами тендеру, який провело комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради,  будівництво корпусу обласної дитячої лікарні здійснює ТОВ «Будівельний Альянс Груп».

Загалом, за попередніми підрахунками спеціалістів, орієнтовна загальна вартість будівництва повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні сягає 300 млн. гривень.

Депутати обласної ради 27 березня цього року вже виділили 30 млн. гривень на будівництво закладу для освоєння їх будівельниками у 2018 році, а далі поетапно планується передбачати необхідні кошти на фінансування запланованих проектно-кошторисною документацією робіт. Окрім того, 10 млн. гривень на спорудження медичного закладу надано з Державного фонду регіонального розвитку.

Голова обласної ради Михайло Загородний вважає спорудження даного об’єкту стратегічним напрямком роботи для місцевої влади.

На сьогодні ж в лікарні розгорнуто 220 ліжок за 11 профілями у 7 відділеннях. Обласна дитяча консультативна поліклініка розрахована на 110 відвідувань за зміну (щорічно лікарями закладу амбулаторна допомога надається понад 48 тис. дітей).

Матеріальна база обласної дитячої лікарні застаріла, не відповідає санітарно-гігієнічним та будівельним нормам та правилам – на 1 дитину припадає 3,0 м2 при нормативі 6,5 м2.

Відповідно до затвердженої Концепції щодо створення повнопрофільної обласної дитячої лікарні будівництво має здійснюватися у три етапи. Вони включають будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу на 185 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні.

Лише у такий спосіб діти зможуть повноцінно отримувати доступну високоспеціалізовану медичну допомогу відповідно до сучасних стандартів. А заклад зможе сконцентровувати кадрові та матеріальні ресурси і впроваджувати прогресивні медичні технології.

попередня статтяІзяславщина провела в останню путь загиблого в зоні проведення ООС офіцера
наступна статтяПроекти рішень чергової сесії розглянули депутати ще двох постійних комісій