Центр підвищення кваліфікації управлінських кадрів області відзначає ювілей

283

Вже 25 років поспіль Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій функціонує за принципом: «Знання, професіоналізм та успіх».

З нагоди ювілею у стінах Хмельницького університету управління та права відбулася урочиста академія, на якій були присутні голова обласної ради Михайло Загородний, тимчасово виконуючий обовязки заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Олег Кузмінчук, заступник Хмельницького міського голови Галина Мельник, колишні працівники Центру, викладачі та гості.

Вітаючи працівників Центру з 25-ю річницею від дня створення закладу, Михайло Загородний побажав подальшої ефективної роботи з підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, сприяти процесам децентралізації в області, розбудові самодостатніх територіальних громад краю.

З часу створення 29 жовтня 1991 року Центр провів навчання з підвищення кваліфікації 46 тисяч 263 державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування області. За поточний рік здійснили навчання 1 тисяча 687 осіб, а це голови, секретарі та бухгалтери 22 об’єднаних територіальних  громад,  секретарі, діловоди та землевпорядники сільських рад, депутати сільських, селищних, міських та обласної рад.

Незмінним директором одного з кращих Центрів України з 2002 року є Микола Баюк, магістр державного управління, радник митної служби I-го рангу.

 Першим директором Центру в період від 1991 до 2000 року був кандидат економічних наук Василь Андрушко, до 2002 року Центр очолювала Ніна Панасюк.

За сумлінну працю, забезпечення підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди 25-ї річниці створення Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Михайло Загородний нагородив працівників закладу Грамотами та цінними подарунками.