“Дари творіння”: відкриття персональної виставки художніх творів Надії Головачук

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва запрошує 20 вересня на відкриття персональної виставки художніх творів Надії Головачук “Дари творіння”.

Головачук Надія Іванівна народилася у 1954 році в с.Велика Побійна Дунаєвецького району на Хмельниччині. Закінчила Хмельницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вчитель початкових класів», Камянець-Подільський державний педагогічний інститут ім.В.Затонського за спеціальністю «Педагогіка і психологія початкової освіти»  та магістратуру Уманського державного педагогічного університету ім.П.Тичини. Вишиванням займається з дитячих років. Працювала старшим викладачем Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, навчаючи студентів вишиванню. Її професійний ріст від сільської вчительки до старшого викладача.

Майстриня володіє різноманітними техніками вишивки, однак віддає перевагу авторській  художній гладі, створюючи високохудожні вишивані панно, картини.

Учасниця  багатьох виставок різних рівнів. Провела понад 30 персональних виставок у Хмельницькому, Києві, Одесі, Харкові, Сімферополі,  Вінниці. Учасниця  всеукраїнських та міжнародних фестивалів в Сімферополі, Ялті, Вінниці, Києві, Харкові.

Її вироби демонструвались у Національному палаці «Україна» під час творчого звіту Хмельниччини, в Національному музеї народної архітектури та побуту, під час семінару журналістів західного регіону України у м.Хмельницький. Учасниця міжнародного семінару  текстильників «Хмельниччина – Стамбул» у 2013 році.

Член народної художньої студії «Рукотвори» Хмельницького ОНМЦКіМ з 2015 року. Проводить систематично майстер-класи для вишивальниць області, студентів. Заслужений майстер народної творчості України, нагороджена багатьма дипломами і грамотами оргкомітетів виставок та фестивалів.

Відкриття експозиції відбудеться у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва о 12 годині. Вхід вільний.

За матеріалами Хмельницького обласного

науково-методичного центру культури і мистецтва

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Смотрицький каньйон
наступна статтяДо гуманітарного штабу Хмельницької обласної ради надійшов черговий вантаж