День Незалежності у громадах Хмельниччини: трикілометровий прапор та ювілейні медалі

Заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин за дорученням голови обласної ради Віолети Лабазюк взяв участь у заходах до Дня Незалежності України, які відбулись в Гуківській та Закупненській селищних територіальних громадах.

Під час урочистостей в громадах разом з депутатами обласної ради Петром Лабазюком, Ігорем Гаєм, Володимиром Присяжним, Сергієм Яковлєвим та Уляною Ткаченко, головами громад Юрій Марущин виконав приємну місію і вручив Грамоти обласної ради та ювілейні медалі до 30-ї річниці Незалежності України кращим представникам Гуківської та Закупненської територіальних громад.

Також жителі Гуківської громади сьогодні долучились до встановлення рекорду України. Найдовший трикілометровий державний прапор України сьогодні розгорнули на кордоні між Хмельницькою та Тернопільською областями. Три тисячі людей, одягнених у вишиванки, тримали стяг між громадами Гукова та Скали Подільської.

Генеральна директорка Книги рекордів України Ганна Крисюк зафіксувала встановлення Національного рекорду України у номінації «Найдовший прапор Єдності Українського народу» у вигляді стрічки у кольорах Державного Прапора України.

А у Закупненській селищній територіальній громаді, яка розташована на території колишнього Чемеровецького району в рамках святкування  відбулось відкриття дитячого майданчику. Протягом усього недільного дня у центрі селища працювали святкові локації «Творча майстерня», «Старостати пригощають», «Аквагрим».

Урочисті заходи відбулись і за участю учасників художньої самодіяльності громади.

Наприкінці дня усі присутні насолоджувались  фаєр-шоу та феєрверком.

Урочистості до Дня Незалежності в Гвардійській територіальній громаді

 

 

попередня статтяПолонне відсвяткувало 1025 років з дня заснування
наступна статтяУкраїна відзначає День Державного Прапора