День Соборності у Теофіпольській селищній громаді

21 січня на запрошення Теофіпольського селищного голови Михайла Тененева голова обласної ради Віолета Лабазюк разом зі своїм заступником Тетяною Зеленко  взяла участь в урочистих заходах з нагоди 103-ї річниці Дня Соборності України.

“Соборно славу вознесімо, соборно волю бережімо!” – саме ці слова стали лейтмотивом сьогоднішнього свята. Урочистості розпочались святковою ходою. На межі Тернопільської та Хмельницької областей на мосту між селами Осники та Лисогірка зустрілись дві колони сусідніх областей – Лановецької міської та Теофіпольської селищної громад.  Делегації обмінялись короваями,  вітальними словами та спільно виконали Державний Гімн України.

У своїй урочистій промові Віолета Лабазюк наголосила:Протягом століть українці не лише мріяли про незалежну єдину соборну державу, а й наближали подію про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті з’єдналися в єдині українські землі. День Соборності України – це день єдності наших земель і територій. Сьогодні і для хмельничан, і для тернополян, і для мешканців інших областей важливо те, що ми є одним народом, який має унікальну та багату культурну спадщину, глибинну історію, спільну мету та чіткі перспективи.”

Не обійшлось сьогодні і без подарунків. З нагоди свята Грамоти обласної ради Віолета Лабазюк вручила кращим жителям теофіпольської громади. Так, за вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження місцевого самоврядування, високий професіоналізм та активну діяльність нагороджено депутата Хмельницької районної ради Андрія Петринюка. А за активну громадську діяльність, самовіддане служіння українському народові, патріотизм, участь у військово-патріотичному вихованні учнівської молоді Грамотами також нагороджено громадських діячів громади – Володимира Мосейка та Сергія Ліпяніна.

В свою чергу, Володимир Мосейко від імені Всеукраїнського об’єднання громадян “Країна” в знак подяки вручив Віолеті Лабазюк пам’ятну медаль “За вірність традиціям” І ступеня.

Учасників дійства також привітали перший заступник голови Тернопільської обласної ради  Володимир Болєщук, Теофіпольський селищний голова Михайло Тененев, з Тернопільської сторони  – Лановецький міський голова Роман Казновецький.

На завершення для усіх учасників заходу відбулися святкові виступи  аматорських колективів сусідніх територіальних громад.