Депутати аналізують питання чергової сесії

13 березня, відповідно до затвердженого графіку, продовжилась робота у постійних комісіях з підготовки до пленарного засідання двадцять п’ятої сесії.

Під головуванням Миколи Дралюка відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, засідання постійної комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування провів Олександр Савчук, а члени постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології працювали під керівництвом Артура Фрідмана.

Депутати вивчають більше пів сотні питань порядку денного, серед яких звіт голови обласної ради за 2018 рік, проекти рішень цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2019-2023 роки та щодо внесення змін до п’яти діючих регіональних програм.

Значна частина питань порядку денного стосуються призначення керівників закладів соціального захисту обласної комунальної власності, врегулювання питань комунальної власності, погодження надання гірничих відводів або дозволів на користування надрами.

У роботі постійних комісій взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, заступник керівника виконавчого апарату Тетяна Зеленко та керуючий справами виконавчого апарату облради Валентина Поліщук.

Завтра депутати продовжать свою роботу у постійних комісіях.