Депутати завершили роботу в постійних комісіях

18 червня – останній день роботи постійних комісій. Сьогодні проекти рішень порядку денного проаналізували члени постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму під керівництвом Інни Ящук. Також Вадим Лозовий провів засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту і зв’язку.Впродовж дня депутати розглянули майже сім десятків питань порядку денного. Заслухали і представників делегації  Славутського  району на чолі з Славутським міським головою Василем Сидором з приводу внесення змін до адміністративно-територіального устрою області.

Висловлені під час роботи постійних комісій пропозиції та зауваження до проектів рішень узагальнять члени президії обласної ради у понеділок, 22 червня, о 12 годині.

Уже в понеділок, 22 червня, усі пропозиції та зауваження до проектів рішень, які були озвучені у ході засідань постійних комісій, розглянуть члени президії обласної ради.

У роботі комісій взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови облради Неоніла Андрійчук, керуючий справами виконавчого апарату ради Валентина Поліщук.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного пленарне засідання тридцять третьої сесії обласної ради  відбудеться 25 червня ц.р.