Депутатські запити як механізм вирішення проблем виборців

500

На порядку денному пленарного засідання четвертої чергової сесії майже сімдесят питань. П’ятнадцять з них – це розгляд депутатських запитів.

Отож, під час засідання депутати підтримали усі п’ятнадцять депутатських звернень, у яких порушили болючі питання краю, та більшістю схвалили їх як депутатські запити.

Це, зокрема, три запити Ігоря Гая, які стосуються забезпечення водопостачанням жителів окремих сіл Кам’янець-Подільського району (с.Жванець Жванецької сільської ради, сіл Велика Слобідка, Врублівці, Боришківці Слобідсько – Кульчієвецької сільської ради, с. Оринин Орининської сільської ради). Також ще в двох запитах депутат опікується завершенням газифікації Завальського напрямку Орининської та Жванецької ОТГ Кам’янець-Подільського району та проведенням капітального ремонту автомобільної дороги С230825 Кульчіївці – Калиня.

Світлана Павлишина у своєму запиті опікується закупівлею шкільного автобуса на умовах співфінансування для забезпечення підвезення здобувачів освіти до Опорного закладу освіти «Грицівський ліцей».

Юрій Смаль у своєму зверненні порушив питання щодо виділення з обласного бюджету коштів на придбання та інсталяцію лінійного прискорювача для КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради.

Спільний запит Вадима Лозового та Віктора Симчишина стосується виділення коштів для проведення ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 231502 Стара Синява – Нова Синявка».

Володимир Присяжний також опікується питаннями водозабезпечення. Зокрема, у своєму запиті він просить винайти можливість щодо виділення з обласного бюджету коштів на  будівництво водопроводу в с. Почапинці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Два запита депутата Олександра Співака порушують проблеми у галузі спорту: щодо фінансування з обласного бюджету дитячих змагань з волейболу, та щодо виділення з обласного бюджету коштів на будівництво спортивного майданчика в Староостропільському навчально-виховному об’єднанні «Дошкільний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія».

Михайло Пухкий просить виділити кошти на будівництво водогону у с. Райківці Гвардійської територіальної громади Хмельницького району.

Сергій Іващук звернувся щодо виділення коштів на ремонт ділянки дороги Гаврилівка-Добрин та включення її в перелік для капітального та поточно-середнього ремонту у 2021 році.

У своєму запиті Олександр Розізнаний звернувся щодо внесення проєкту проведення капітального ремонту Кузьминського ліцею в с. Кузьмин Щиборівської територіальної громади Хмельницького району до переліку інвестиційних проєктів Програми економічного та соціального розвитку Хмельницької області на 2021 рік. Другий запит депутата стосується виділення з обласного бюджету Хмельницької області коштів завершення капітального ремонту-улаштування тротуару по вую Центральна в с. Щиборівка Щиборівської територіальної громади Хмельницького району».

Згідно із прийнятими рішеннями ради дані запити будуть направлені на розгляд та вирішення по суті порушених питань структурним підрозділам облдержадміністрації, обласним підрозділам центральних органів виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.