“Діти – це майбутнє кожної держави” – Віолета Лабазюк відвідала обласний перинатальний центр

Сьогодні, 1 червня, в День захисту дітей, голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала обласний перинатальний центр, який працює на базі та у складі Хмельницької  обласної лікарні.  Це медичний заклад комунальної власності Хмельницької обласної ради, в якому надається акушерсько-гінекологічна допомога  ІІІ рівня.

Директор обласної лікарні Яків Цуглевич ознайомив Віолету Лабазюк та її заступника Тетяну Зеленко з діяльністю та матеріально-технічною базою перинатального центру, який працює в області з 2013 року. На сьогодні тут функціонує дев’ять потужних відділень, які оснащені сучасним медичним обладнанням.

Голова обласної ради побувала у відділенні інтенсивної терапії, де виходжують новонароджених, які з’явились на світ передчасно і з критично низькою вагою. Відділення оснащено сучасним лікувально-діагностичним обладнанням, системами спостереження. Саме тут для інтенсивної реанімації новонароджених при асфікції використовують єдиний в області гіпотермічний апарат.

Крім того, Віолета Лабазюк оглянула умови, в яких народжуються діти – сучасні операційні та пологові зали.

За словами медиків у роботі акушерсько-гінекологічної служби широко застосовуються сучасні технології. Зокрема, активно впроваджуються партнерські пологи, післяпологові відділення працюють в режимі сумісного перебування матері і дитини.

У структурі закладу функціонує клініко-діагностична лабораторія з сучасним обладнанням для цілодобового обслуговування відділень перинатального центру.

Віолета Лабазюк переконана, що обласні медичні заклади, управління якими здійснює обласна рада, мають стати взірцевими у всіх напрямках. Особливо це стосується раціонального використання медичного потенціалу в інтересах здоров’я дітей області.

“Діти – це майбутнє кожної держави. І мені дуже приємно, що в обласному перинатальному центрі створені усі належні умови, аби матері з дітьми отримували не лише високваліфіковану медичну допомогу, але й психологічну підтримку”, – зазначила Віолета Лабазюк. – Підтримка комунальних закладів охорони здоров’я є одним з пріоритетів діяльності обласної ради восьмого скликання”.

попередня статтяПрофесійне самовизначення учнівської молоді – один із напрямків роботи Хмельницької обласної служби зайнятості
наступна статтяЮннати і педагоги-натуралісти Хмельниччини відзначені золотою медаллю Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»