Діти перемоги малюють Україну майбутнього

До Дня захисту дітей “Укрпошта” ввела в обіг нову марку – «Діти перемоги малюють Україну майбутнього». Присвятили її дітям нашої країни, що опинилися в цій несправедливій, жорстокій та нещадній реальності.

Участь у спецпогашенні взяли голова обласної ради Віолета Лабазюк, перший заступник голови обласної військової адміністрації Сергій Тюрін та заступник Хмельницького міського голови Михайло Кривак.

Попри всі виклики сьогодення, страшні нічні атаки, ми продовжуємо дарувати малечі щасливі моменти дитинства. Дитячі усмішки та радісний гучний сміх – віримо, що незабаром таких днів у малечі буде більше. Вже зовсім скоро – після нашої Перемоги! Дитячі мрії повинні збуватись! Тому потрібно вірити, що кожен дочекається свого захисника з війни так, як це зображують діти української Перемоги!“, – зазначила голова ради.

Сьогодні презентували марку, творцями якої стали діти з усієї країни. Географія конкурсу надзвичайно широка і охопила різні куточки України. Серед них й наші талановиті дітлахи Хмельниччини.

Маленька Вероніка Іванцова зобразила на своєму малюнку дівчинку, яка тримає у руках голуба миру. Полотно виконане у патріотичних кольорах. Дівчинка щиро вірить у нашу якнайшвидшу Перемогу та мужніх ЗСУ

Марковий аркуш «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього» складають дитячі роботи, які стали фіналістами всеукраїнського конкурсу дитячих ескізів, який Укрпошта оголосила в квітні. До конкурсу долучилося 350 дітей, надіславши свої творчі роботи.

Новий поштовий випуск – благодійний. Вилучені кошти підуть на підтримку та допомогу благодійним центрам і організаціям «Місто Добра» та БФ «Чарівники», які займаються та опікуються жінками з дітьми, що постраждали внаслідок російської агресії, а також дітьми-сиротами, які знаходяться в дитячих будинках та лікарнях. Зі свого боку, Укрпошта намагається закривати найактуальніші потреби цих центрів, обробляє їх запити та надає допомогу новому поколінню українців.

Попри жорстоку війну, яка триває понад рік, ракетні атаки, повітряні тривоги, неспокійний сон в бомбосховищах, українські діти знать: Україну чекає Перемога, мирне та процвітаюче життя. А наші міста і села обов’язково будуть сучасними, інноваційними та квітучими.

Тираж поштового блоку – 135 000 примірників. Поштовий набір містить поштовий блок, художній конверт С6 і листівку. Нові поштові марки продаватимуться на маркетплейсах eBay та Amazon. Автор конверту «Перший день» – Корнелія Андрійчук, 6 років.

попередня статтяОбриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України
наступна статтяВ Україні стартує програма грантів для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств