Для сільських амбулаторій Хмельниччина одержала ще 20 легкових автомобілів

143

Сьогодні за участі заступника голови обласної ради Валерія Лескова та т.в.о. голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося урочисте вручення 20 легкових автомобілів Renault DUSTER dCi 110 4WD для сільських амбулаторій Хмельниччини, які повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.

Загальна вартість автомобілів склала 10 млн. 770 тис. грн, у тому числі 10 млн. грн –  за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та 770 тис. грн за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Висловлюючи вітання, Валерій Лесков зазначив, що галузь охорони здоров’я, зокрема і сільська медицина – в пріоритеті в обласної влади. І саме цим керуються депутати під час затвердження чи розподілу обласного бюджету.

Нагадаємо, що за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, в області будується 30 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, з них 10 вже введено в експлуатацію.

Для амбулаторій, що побудовані та будуються придбано та вже передано 27 легкових автомобілів. У серпні цього року для покращення доступності надання медичної допомоги та наближення лікарської допомоги сільським жителям для лікарів діючих амбулаторій проведена закупівля та передано 13 легкових автомобілів.

Так, автомобілі отримали такі амбулаторії загальної практики сімейної медицини: Антонінська селищна амбулаторія Красилівського району,  Гуківська сільська амбулаторія Чемеровецького району, Дунаєвецька селищна амбулаторія, Голенищівська, Грушковецька та Требухівська сільські амбулаторії Летичівського району, Куражинська та Струзька сільські амбулаторії Новоушицького району, Новоселицька сільська амбулаторія Полонського району, Сатанівська селищна амбулаторія Городоцького району,  Новосинявська сільська амбулаторія Старосинявського району, Жердянська сільська амбулаторія  Чемеровецького району, Дашковецька та Охримівецька сільські Амбулаторії Віньковецького району, , Купільська сільська амбулаторія Волочиського району, амбулаторія села Кремінна Городоцького району,  Радошівська сільська амбулаторія Ізяславського району,  сільська амбулаторія села Кам’янка Камянець-Подільського району, Кузьминська сільська амбулаторія Красилівського району, Закупнянська селищна амбулаторія Чемеровецького району.