Дмитро Разумков відвідав Хмельницький військовий госпіталь

Під час робочого візиту на Хмельниччину Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Хмельницький військовий госпіталь. Під час відвідин Голова Парламенту поспілкувався із медичними працівниками та бійцями, які проходять лікування у закладі.

Дмитро Разумков поцікавився особливостями  роботи медичного закладу в умовах пандемії, зокрема, й роботою інфекційного відділення військового госпіталю. У медичному закладі повідомили, що в інфекційному відділенні наразі перебуває 12 хворих, а загальна кількість працівників, які вже перехворіли на COVID-19, складає близько однієї третини.

Начальник госпіталю, полковник медичної служби Сергій Мельник розповів про потреби медичного закладу, серед яких – проведення реконструкції окремих приміщень госпіталю, доукомплектування необхідним медичним обладнанням відділень та оновлення санітарного транспорту.

Голова Верховної Ради у супроводі голови обласної ради Віолети Лабазюк та інших посадовців ознайомився із роботою приймального, хірургічного,  терапевтичного та лабораторного відділень, відділень фізіотерапії, анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії, функціональної діагностики госпіталю та здійснив покладання квітів до пам’ятного знаку бійцям, які віддали життя за незалежність України.

У підготовці матеріалу використана інформація з  офіційного вебпорталу ВРУ 

попередня статтяВіолета Лабазюк: Хмельниччина зацікавлена у розбудові ХАЕС
наступна статтяГолова Парламенту України відвідав Національну академію Держприкордонслужби