До Дня Збройних сил України «Укрпошта» презентувала нові марки «Зброя Перемоги»

З нагоди Дня Збройних сил України “Укрпошта” ввела в обіг нові поштові марки “Зброя Перемоги”.

На марках зображені зразки військового озброєння, яке допомагає нашим захисникам та захисницям нещадно гнати ворога з рідної землі – “Вільха”, “Нептун”, “Стугна-П”, “Bayraktar TB2”, “FGM-148 Javelin” та “M142 HIMARS”.

Участь у спецпогашенні марки взяв заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк.

Вітаючи присутніх, Валентин Іванович зазначив, що у сьогоднішніх реаліях як ніколи важливо дякувати нашим мужнім захисникам та захисницям, які невтомно тримають оборону на передовій. Заступник подякував військовим ЗСУ за їхній героїзм, відвагу, стійкість та гідну оборону держави.

Тираж маркового аркуша – 200 000 примірників. До слова, цей випуск також є благодійним, і гроші з продажу марок передадуть на закупівлю військової техніки для ЗСУ.

Автори випуску – художники-графіки Сергій та Олександр Харуки.

Марковий аркуш «Зброя Перемоги» складається з 6 поштових марок зі зразками військового озброєння української армії. До поштових марок Укрпоштою традиційно випущено конверт «Перший день», немаркований конверт та картку. Також у продажі буде доступний тематичний мерч.

Придбати поштовий випуск “Зброя Перемоги” можна буде від сьогодні у міських відділеннях “Укрпошти” по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині “Укрпошти”.

попередня статтяКерівництво обласної ради привітало військових Збройних сил України та подякувало за гідну оборону держави
наступна статтяПостійні комісії опрацювали питання порядку денного сесії