До гуманітарного штабу обласної ради надійшла допомога від німецьких благодійників  

Обласна рада постійно веде активну співпрацю з багатьма міжнародними благодійними організаціями та фондами, аби залучити необхідну гуманітарну допомогу з метою забезпечення потреб вимушено переміщених осіб, військових формувань та соціальних і медичних закладів.

Сьогодні за сприяння голови обласної ради Віолети Лабазюк та завдяки напрацюванням депутата обласної ради Сергія Іващука з німецькими партнерами й колегами з благодійної організації «Böseler Ukrainehilfe» (Німеччина) до штабу гуманітарної допомоги при обласній раді надійшов черговий вантаж необхідної допомоги від іноземних партнерів.

Працівниками штабу було розвантажено 18 тон різноманітної гуманітарної допомоги та медичних виробів. Це, зокрема, продукти харчування, одяг та взуття для дорослих та дітей, інвалідні коляски та предмети гігієни і лікарські засоби.

Від німецького благодійного фонду вже не вперше надходить гуманітарна допомога на гуманітарний штаб обласної ради, звідки спрямовується для закладів охорони здоров’я області та для потреб внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають в регіоні.

 

 

попередня статтяУ Меджибізькій територіальній громаді запрацював  центр надання соціальних послуг
наступна стаття“ПРАВА ВЕТЕРАНІВ”: проєкт із безоплатної юридичної та правової допомоги