До уваги керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що перебувають в управлінні обласної ради

З метою створення єдиної бази об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної власності територіальних громади сіл, селищ, міст Хмельницької області, управління якими здійснює обласна рада, відповідно до розпорядження голови обласної ради від 18 липня 2018 року № 137/2018-о доручено керівникам закладів, підприємств, установ, організацій,  майно яких є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, до 01 листопада 2018 року здійснити оформлення документів про право власності на нерухоме майно та державну реєстрацію речового права на земельні ділянки, які знаходяться на балансі цих закладів.

 Про вжиті заходи інформувати управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, будинок 2, каб. 241 (контактна особа Гребенюк Віта Вікторівна, тел. (0382) 65-62-32).

Оновлений перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області буде подано на розгляд та затвердження чергової сесії обласної ради.

попередня статтяОб’єднані громади, які працюють в новому форматі з перших років реформи, мають стати активними провідниками змін, — В’ячеслав Негода
наступна статтяОприлюднено Програму всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування, що організовує Асоціація 11-14 вересня у Затоці (ІНФОГРАФІКА)