До уваги зацікавлених осіб!

11 листопада 2020 року о 10.00. за адресою майдан Незалежності, 2, каб. 203 відбудеться засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора КНП «Хмельницький обласний дерматовенерологічний центр» Хмельницької обласної ради (далі КНП «ХОДЦ»ХОР).

12 листопада 2020 року о 10.00. за адресою майдан Незалежності, 2, каб. 203 відбудеться засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради (далі КНП «ХОЗНПД»ХОР).

На порядок денний виносяться питання:

1 Про розгляд заяв претендентів та доданих до них документів та прийняття рішення щодо їх участі в конкурсі на зайняття посади директорів КНП.

  1. Заслуховування конкурсних пропозицій та проведення співбесід з учасниками конкурсу на зайняття вакантної посади директорів КНП.
  2. Визначення шляхом голосування однієї кандидатури, яка відповідає встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 вимогам – переможця конкурсу.
  3. Про внесення відповідного подання щодо переможця конкурсу голові обласної ради для подальшого затвердження кандидатури на сесії обласної ради.

Засідання конкурсної комісії можна дивитись на офіційній сторінці Хмельницької обласної ради на каналі youTube.