До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Громадська організація «Вдоскональ себе» запрошує представників малого та середнього бізнесу з Хмельницької області на навчально-консультаційний бізнес-візит до підприємств Вінницької області.

У межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини 14 червня ц.р. підприємці відвідають успішні підприємства на Вінниччині:  інноваційно-технологічний парк «Кристал», ТОВ «ПРОМАВТОМАТИКА ВІННИЦЯ» та ТОВ «НЕСС ЕНЕРДЖІ».

Це унікальна можливість зазирнути в саме серце успішних підприємств, почути історії успіху та становлення від топ-менеджерів, які знають усі процеси від самих зародків, та надихнутися масштабами бізнесу. Знання та досвід, які допоможуть підприємцям підсилити власну справу, обрати шляхи розвитку та отримати важливі бізнес-контакти.

Для участі у відвідинах названих вище підприємств потрібно зареєструватися, заповнивши форму за посиланням.

ТОВ «ПРОМАВТОМАТИКА ВІННИЦЯ». Розробляють та виготовляють різноманітні системи керування автоматичними установками, щити керування вентиляцією та кондиціонування.

Інноваційно-технологічний парк «Кристал» – простір для створення і реалізації нових бізнес-проєктів та впровадження інновацій задля відбудови України.

ТОВ «НЕСС ЕНЕРДЖІ» – українська група компаній, яка розробляє технології та втілює проєкти відновлювальної та традиційної електроенергетики.

Кількість місць для участі є обмеженою. Усю детальну інформацію учасники отримають на електронну пошту. Буде організований трансфер до Вінниці і назад.

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

За інформацією ГО «Вдоскональ себе»

попередня статтяВерховна Рада ухвалила законопроект про застосування англійської мови в Україні: що він передбачає
наступна статтяДля громад створили посібник з ефективних комунікацій