До відома депутатів обласної ради та усіх зацікавлених!

budinok-rad-vzimkuВизначено дні проведення засідань конкурсної комісії для визначення кандидатів на посаду генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо», директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру та директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».Засідання конкурсної комісії для визначення кандидатів на посаду генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо» відбудеться 8 грудня 2016 року  о 10.00. за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб 203.

Для участі у конкурсі допущено: 

 1. Блідного Михайла Ростиславовича;
 2. Коліжука Олександра Володимировича;
 3. Корягіна Михайла Івановича;
 4. Мізика Якова Павловича;
 5. Пищура Сергія Петровича.

Засідання конкурсної комісії для визначення кандидатів на посади керівників закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області: директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру та директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» відбудеться 9 грудня 2016 року о 10.00. за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб 203.

Для участі у конкурсі для визначення кандидатів на посаду директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді допущено:

 1. Атаманюк Тетяну Петрівну;
 2. Колесник Наталію Вячеславівну;
 3. Рибачка Анатолія Миколайовича.

Для участі у конкурсі для визначення кандидатів на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» допущено:

 1. Данчука Михайла Васильовича;
 2. Корягіна Михайла Івановича;
 3. Мороз Наталю Касянівну;
 4. Попик Наталію Василівну;
 5. Синчука Віталія Володимировича.

Для участі у конкурсі для визначення кандидатів на посаду директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру допущено:

         Ганушкевич Інну Борисівну.

попередня статтяТимчасова комісія перевіряє якість харчування в комунальних закладах освіти обласної ради
наступна статтяНа семінарі розглядали питання формування бюджету 2017 року