До відома здобувачів вищої освіти!

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України оголошує у 2022 році прийом на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на перший курс за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб за наступними спеціальностями.

051 «Економіка»;

053 «Психологія»;

073 «Менеджмент».

Термін навчання 3 роки 10 місяців. Форма навчання – денна та заочна.

Для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб можна вступити на третій курс за спорідненими спеціальностями з нормативним терміном навчання.

Для здобуття освітнього ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, раніше здобутого ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного ступеня спеціаліста) за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб набір проводиться за такими спеціальностями:

051 «Економіка» – термін навчання – 1 рік 5 місяців;

053 «Психологія» – термін навчання – 1 рік 5 місяців;

073 «Менеджмент» – термін навчання – 1 рік 10 місяців;

281 «Публічне управління та адміністрування» – термін навчання – 1 рік 5 місяців.

Форма навчання денна та заочна.

Для здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії (PhD) на основі здобутого ступеня магістра (ОКР спеціаліста) за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб набір проводиться за такими спеціальностями:

053 «Психологія»;

073 «Менеджмент»;

«281 «Публічне управління та адміністрування».

Термін навчання – 4 роки. Форма навчання – денна та заочна.

Для здобуття освітньо-наукового ступеня доктора наук на основі здобутого ступеня доктора філософії за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб набір проводиться за такими спеціальностями:

053 «Психологія»;

281 «Публічне управління та адміністрування».

Термін навчання – 2 роки. Форма навчання – денна.

З правилами прийому до Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України у 2022 році, а також актуальними матеріалами вступної кампанії можна ознайомитися на сайті http://ipk.edu.ua/.

Адреса Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України: м. Київ, вул. Нововокзальна, 17 (приймальна комісія – каб.№12).

попередня статтяОб’єднані у боротьбі – об’єднані у відбудові
наступна статтяХмельницький обласний академічний театр ляльок запрошує усіх бажаючих відвідати концерт Kate Soul