До Всесвітнього Дня захисту домашніх тварин

Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день тварин (World Day Pets).  

Ідея  про заснування цього свята була ініційована різними екологічними організаціями та природоохоронними товариствами на Міжнародному конгресі прибічників руху в захист природи, що проходив у Флоренції (Італія)  у 1931 році. Втілюють цю ідею у життя не лише представники природоохоронних організацій, а й прості звичайні люди, в житті яких тварини займають особливе місце. Крім того, Всесвітній день тварин – це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох з них стали дійсно незамінними членами сім’ї.

Здобувачі освіти Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради ніколи не залишаються осторонь прекрасної  можливості проявити любов до тварин.  Як свідчення  такого щирого відношення  учнями 10-Б та 11-Б класів була організована фотовиставка  «Друзі наші менші».

Звичайно, не усім тваринам пощастило мати таких люблячих господарів. Проходячи вулицями міста, ми щодня зустрічаємо безпритульних тварин. Людяність визначається не лише милосердним ставленням до людей. Людяність визначається за тим, як ми ставимось до тварин. Тварини – це наше мірило для визначення людини. Якщо не стане тварин, не буде вже ніякої людяності. Нагода проявити свою людяність та прихильність до тварин, відвідавши Славутський притулок зі смачними подарунками і такими необхідними ліками, випала учням  10-Б класу.

30 листопада в усіх навчальних класах Славутського ліцею були проведені уроки доброти і милосердя «Ми відповідаємо за тих, кого приручили», на яких було обговорено гуманні методи розв’язання проблеми безпритульних  тварин. Великий інтерес в учнів викликало перегляд відео «Кмітливий пес»,  «Собаку забрали з притулку!», «Зустріч із господарем через 2 роки», «Безпритульні тварини «до»  і «після»», «Чому люди ображають тварин?»

 

 

 За матеріалами Славутського ліцею

ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради

попередня статтяНові можливості для ОТГ щодо збільшення надходжень від використання землі
наступна статтяВідбулось письмове тестування кандидатів на посади керівників комунальних закладів освіти