Долучайтеся до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна»

Наказом  Міністерства культури України ще у 2015 році було  ініційовано Всеукраїнську акцію «Бібліотека українського воїна».

Мета акції – сприяння морально-психологічному забезпеченню бойової і мобілізаційної готовності військ, патріотичному  вихованню у Збройних силах України, підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля.

Акція  з того часу проводиться на постійній  основі.

Хмельницька  обласна бібліотека  для юнацтва є активним учасником акції. До збору книг для українських  воїнів  залучаються і фахівці бібліотеки  і читачі. За 5 місяців 2022 року  зібрано та передано в військові частини та лікувальні  заклади, де лікуються поранені  бійці  100 примірників  видань-  української та  зарубіжної класики,  книги сучасних авторів, науково-популярна література.

Військова  частина національної гвардії України, відділення Хмельницької міської лікарні, підрозділ Хмельницької ТРО, що перебуває  в  зоні бойових дій – саме туди потрапили зібрані  бібліотекарями  книги. Це і безсмертний «Кобзар» Тараса Шевченка,  і книги Мирослава Дочинця, Ігоря Байдака «Байдактар», книги Ольги Саліпи, Макса Кідрука, Остапа Дроздова, Андрія Скрябіна, Дена Брауна – все те, що полюбляє читати сучасна молодь. У кожну подаровану воїнам книгу  вставляється   закладка з логотипом бібліотеки і   написом «Книги для  наших героїв».

Акція триває. То ж, шановні хмельничани, долучайтесь!

Слово теж зброя!

попередня статтяДо уваги зацікавлених осіб!
наступна статтяГенератори працюватимуть на перемогу