Допомога бійцям на передову

140 день повномасштабної війни в Україні. Тримаємо міцний тил, віримо та допомагаємо хлопцям ЗСУ здобути перемогу над ворогом!

Сьогодні відправили черговий вантаж гуманітарної допомоги на передову для військових, які боронять територіальну цілісність на Сході України.

Трохи більше місяця тому голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала один з закладів охорони здоров’я області, де проходять лікування та реабілітацію військові. Тоді у ході активного діалогу з захисниками до неї з проханням про допомогу звернувся Олексій. Він разом з побратимами зараз захищають країну на передовій.

Завдяки допомозі наших земляків, команди волонтерів Олександра та Олега з міста Нетішин вантаж провізії вже днями буде доставлено бійцям. Згідно попереднього запиту, було зібрано: електропилу, лопати, тактичні берци, засоби особистої гігієни, м’ясні консерви та воду.

 «Більше чотирьох місяців Хмельниччина є потужним гуманітарним тилом для всієї країни. Дякуючи ЗСУ, маємо можливість жити та працювати відносно під мирним небом, тому розуміючи всю відповідальність, яка покладена сьогодні на область, не зупиняємо волонтерської роботи. Дякую хлопцям, що одразу відгукнулись на наше прохання відправити вантаж та без вагань вирушили у дорогу. Такі люди – гордість нашої Хмельниччини! А нашим мужнім воїнам бажаємо міцного здоров’я та найшвидшого повернення додому! Слава Україні!», – зазначила голова ради.

попередня статтяСпівпраця з іноземними партнерами триває
наступна статтяКам’янчанка стала призеркою Всесвітніх ігор