Допомога тим, хто її потребує

Голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала Хмельницький Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок».

Заклад є одним з перших в Україні реабілітаційних центрів, який відвідують особи з інвалідністю після 18 років, хворі на ДЦП, фенілкетонурію, ураженням ЦНС, а також з генетично зумовленою глибокою розумовою відсталістю.

Головною метою діяльності Центру є підготовка осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень до максимально самостійного життя, забезпечення їх зайнятістю та застосування трудової, соціально-побутової, психолого-педагогічної та фізичної реабілітації, як базового елемента адаптації у громаді.

Під час спілкування з керівництвом та колективом Центру Віолета Лабазюк вчергове переконалася в їх професіоналізмі. Вона подякувала працівникам за надважливу для нашого суспільства роботу.

«Ви – віддані своїй справі люди, з добрим та чуйним серцем. Завдяки вашій щоденній праці вихованці адаптовуються до максимально самостійного життя, проходять трудову, соціально-побутову, психолого-педагогічну та фізичну реабілітації.  Насправді, це – благородна місія допомагати тим, хто цього потребує», – зазначила голова обласної ради.

Аби підтримати вихованців Віолета Лабазюк передала від благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» на потреби Центру грошовий сертифікат на суму 10 тисяч гривень.

У «Родинному затишку» надаються такі реабілітаційні послуги як денний догляд, соціальна адаптація, консультування та інформування. З молодими людьми працюють кваліфіковані фахівці – інструктори з трудової адаптації, соціальні працівники, практичний психолог, фахівець з фізичної реабілітації, сестра медична та соціальний робітник.

Систематично для підопічних Центру організовуються святкові програми, виставки робіт, театралізовані вистави, за їх участю разом з батьками, працівниками Центру та волонтерами. Організовуються також поїздки до культурно-історичних та релігійних місць України. Вихованці Центру беруть активну участь і в Міжнародних фестивалях та Всеукраїнських Спеціальних Олімпіадах.

 

попередня статтяВідзначено цьогорічного лауреата обласної літературної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку
наступна статтяДержавних службовців привітали з професійним днем