Допомога від небайдужих мешканців Вроцлава

Вже вп’яте на Хмельниччину надходить гуманітарний вантаж допомоги з польського міста Вроцлав. Завдяки співпраці директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Майї Онищук з благодійним фондом «Україна», фундацією та ксьондзами міста Вроцлав, люди, які на власні очі бачили страхіття війни отримають необхідну підтримку.

Майя Онищук переконує, що вирушаючи з благодійними концертами подяки у місто Вроцлав, навіть не могла подумати, що така кількість людей знайде у своїх серцях відгук цій страшній війні. Підтримку вона отримала й від нашої землячки Тетяни Козловської-Кондратьєвої, яка й зібрала та сформувала цей вантаж. Направлено провізію в Україну за допомоги американської гуманітарної організації “August mission”, яка має своє представництво в Польщі.

Ми дякуємо кожному волонтеру, кожній благодійній організації та просто всім небайдужим людям, які щодня надають допомогу нашій країні. Українці ніколи не забудуть те, що ви для нас зробили.

Всі товари, які були передані у даному гуманітарному вантажі буде відправлено у регіони, де тривають активні бойові дії, а також для вимушено переміщених осіб, які проживають у Хмельницькій області.

Разом ми переможемо! Слава Україні!