Досягнуті в штаті Юта домовленості реалізуються

Співпраця обласної ради з релігійною організацією «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні», яка була започаткована під час візиту голови ради Віолети Лабазюк до США, набирає нових форм.

Як відомо, в рамках першої частини угоди цієї релігійної організації з благодійним фондом «Разом до Перемоги. Хмельниччина» та однією з торговельних мереж здійснено видачу продуктових сертифікатів номіналом 500 гривень на загальну суму 500 тисяч гривень.  А цими днями реалізація угоди продовжилася – на склади гуманітарного штабу облради надійшло близько 12 тонн товарів продуктової групи на загальну суму 768 тисяч 446 гривень. Це крупи, макарони, цукор, сіль, олія, борошно, консерви та інші продукти, з яких будуть сформовані 1400 продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб та інших категорій населення, яке потребує допомоги у цей важкий для країни час.

Усі роботи з розвантаження, сортування та комплектування продуктових наборів здійснюють на волонтерських засадах працівники виконавчого апарату обласної ради.

«Головою обласної ради у вересні 2022 року підписано меморандум про співпрацю з релігійною організацією «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні». Тепер необхідно максимально оперативно та ефективно реалізовувати намічені добрі справи. Це дуже важливо, адже на сьогодні в області тимчасово проживає понад 90 тисяч внутрішньо переміщених осіб», – зазначає керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Олена Лещишина.

попередня статтяУ співпраці – до Перемоги
наступна статтяВ єдності – наша сила!