Дружній візит першої леді Польщі на Хмельниччину

28 квітня голова обласної ради Віолета Лабазюк у складі делегації зустрілась із дружиною президента Республіки Польщі Агатою Корнгаузер-Дуда. Перша леді приїздила із дружнім візитом на Хмельниччину, аби надати підтримку українцям. 

Дружина президента висловила думку: «…ми розуміємо дуже на скільки важливо є те, щоб говорити, що саме відбувається в Україні, адже багато країн не мають доступу до справжньої, правдивої інформації. Дуже важливо голосно засуджувати вчинки росії…». Перша леді також запитувала про потреби переселенців та запропонувала свою допомогу.

Під час заходу Віолета Лабазюк в свою чергу зазначила: «З перших днів війни більше 12 млн. людей було змушено покинути свою домівку. Три млн з них сьогодні зупинились на території нашої дружньої країни Польщі. Хмельниччина сьогодні є надійним волонтерським штабом і тилом для Збройних сил України. І я хочу подякувати за те, що для нашої області й взагалі для країни в цілому – Польща є надійним тилом».

Станом на сьогоднішній день в обласній раді працює штаб гуманітарної допомоги і 80% цїєї допомоги формується за підтримки Польщі. Це і транспорт, і продукти харчування, засоби гігієни та одяг.

Після завершення урочистої частини пані Дуда зустрілася із представниками обласної та міської влади, також разом із головою поклала квіти до Меморіалу пам’яті Героїв АТО, відвідала монастир домініканців, де мала дружню розмову із єпископом Кам’янець-Подільської дієцезії Леоном Дубравським.

На завершення свого візиту Агата Корнгаузер-Дуда наголосила: «Польща й надалі, у такі важкі для України часи, підтримуватиме українців, допомагатиме гуманітарною допомогою, прийматиме переселенців на території своєї держави. Адже Україна зараз захищає весь світ!».

попередня статтяДо відома учасників творчих конкурсів, засновником яких є обласна рада!
наступна статтяЦентр гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради працює щоденно