Дунаєвецька громада відзначила шосту річницю від дня утворення

7 серпня відбулося святкування з нагоди шостої річниці від дня утворення Дунаєвецької міської територіальної громади. Святкування Дня громади пройшло у рамках Етно-Фестивалю «Подільська підкова» у «Братенькому Ярку», що у селі Дем´янківці.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та усього депутатського корпусу мешканців громади привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Ваша територіальна громада – одна з найуспішніших на Хмельниччині. Однак здобутки громади – це перш за все успіхи її жителів, працелюбних та добрих людей, щоденна праця та спільні зусилля яких створюють неповторний образ Дунаєвеччини, де зберігається її історія та закладається майбутнє», – сказала посадовець.

Тетяна Іванівна побажала Дунаєвецькій громаді подальшого процвітання, а усім жителям міцного здоров´я та добробуту.

З нагоди свята Тетяна Зеленко нагородила Грамотами обласної ради та цінними подарунками міського голову Дунаєвецької міської територіальної громади Веліну Заяць та депутата Дунаєвецької міської територіальної громади Сергія Боднара. Грамотами вони удостоїлися за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у становлення та утвердження місцевого самоврядування на Хмельниччині, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення питань соціально-економічного, культурного розвитку Дунаєвеччини та з нагоди відзначення шостої річниці від дня утворення Дунаєвецької міської територіальної громади.

Під час урочистостей старостинські округи представили свої старостинські оселі. У рамках свята працювали святкові локації та фотозони: для дітей “Калейдоскоп розваг”, український мотоклуб, “Мистецький узвіз”, фолькльорна локація “Братенький Ярок” та інші.

На святковому концерті “Голосиста веселкова – “Подільська підкова” свою майстерність продемонстрували представники закладів культури та освіти Дунаєвецької громади.