Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та підтримувати Україну

З робочою поїздкою голова обласної ради Віолета Лабазюк разом з заступником керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяною Зеленко та депутатами обласної ради Олександром Корнійчуком та Сергієм Слюсарчуком відвідали військову частину одного з підрозділів ЗСУ.

Під час візиту вони обговорили питання забезпечення формування належною матеріально-технічною базою для ефективного несення служби. Голову ради також цікавили питання готовності особового складу військовослужбовців до виконання службово-бойових завдань та можливі проблемні питання, які потребують сприяння у їх вирішенні.

Віолета Лабазюк мала нагоду подякувати захисникам за гідну оборону нашої держави від російських окупантів та вручити Грамоти обласної ради й цінні подарунки. А від себе особисто передати грошовий сертифікат для покращення забезпечення особового складу військової частини.

Сьогодні весь український народ схиляє голови у словах подяки за вашу мужність, сталеву витримку та героїзм. Ми пам’ятаємо, що кожен світанок зустрічаємо завдяки нашим захисникам та їх незламній силі духу у протистоянні з ворогом! Ви боретесь за те, чому немає ціни – за свободу, волю та незалежність! Переконана, що ми обов’язково переможемо та відновимо справедливість! Слава Україні та нашим Героям!“, – зазначила посадовець.

На завершення зустрічі гості побажали захисникам завжди успішно виконувати всі бойові завдання та повертатись додому живими й неушкодженими.

попередня статтяУвага! Конкурс “Мистецька варта”!
наступна статтяСьогодні – Всесвітній день гуманітарної допомоги