Диплом бакалавра отримали 1228 випускників Хмельницького національного університету

Сьогодні у Хмельницькому національному університеті впродовж дня триває вручення дипломів випускникам денної та заочної форм навчання, які цьогоріч успішно підтвердили свій професійний статус бакалавра за обраною спеціальністю. Серед них – 106 випускників, які отримали дипломи з відзнакою. Заступник голови обласної ради Валентин Соколюк привітав бакалаврів з урочистим днем.

“У непростий час випробувань для нашої держави ви отримуєте путівки у своє професійне життя. Завдячуючи нашим Збройним силам, ви маєте змогу у цей літній день отримати дипломи бакалаврів, звернувся до випускників Валентин Іванович. – Сьогоднішній випуск бакалаврів – це теж внесок у Перемогу, адже Україні вкрай потрібні кваліфіковані спеціалісти у різних сферах та галузях”.

Впродовж понад 60-ти років Хмельницький національний університет  пройшов непростий, але славний шлях становлення, став вищим навчальним закладом європейського рівня підготовки фахівців, розвинув потужний професорсько-викладацький потенціал та модернізовану матеріально-технічну базу для навчання.

Про високий рівень підготовки фахівців університету свідчать значні досягнення у всеукраїнських рейтингах закладів вищої освіти. Тисячі фахових спеціалістів, підготовлених в університеті, успішно працюють у багатьох сферах  господарства, підтверджуючи високоякісну марку свого закладу. Чимало  випускників вишу сьогодні мужньо захищають державний суверенітет та територіальну цілісність країни.

Валентин Соколюк побажав колективу закладу творчої енергії та нових вагомих здобутків, а випускникам – знайти гідне місце у житті, бути справжніми патріотами України.

 

 

попередня статтяБізнес зможе отримувати ліцензії та дозволи через портал Дія
наступна статтяТриває зміна назв топонімів у громадах області