Дитячі винаходи – це цікаво!

Де, був би наш світ без винаходів? Чи можна уявити інновації без ідеї? Сьогодні, як і в інші епохи, ми захоплюємось творчими, обдарованими, талановитими особистостями, особливо дітьми.

За сприяння Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації з метою творчого розвитку та залучення до технічної творчості, раціоналізаторства і винахідництва дітей та учнівської молоді 07 грудня 2021 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок.

У конкурсі-захисті  взяло участь 20 учасників з 9 територіальних громад (Кам’янець-Подільської, Славутської, Старокостянтинівської, Шепетівської, Віньковецької, Грицівської, Деражнянської, Дунаєвецької, Летичівської), які представили на розгляд журі 20 робіт у 6-ти номінаціях.

З вітальним словом до учасників конкурсу-захисту звернулася  Дарія Басюк, директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, доктор економічних наук, професор, голова журі та Григорій Гончарук, т.в.о. директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Заслужений працівник освіти України.

У продовж конкурсу-захисту у залі панувала атмосфера творчого суперництва, ентузіазму, азарту. Перемога дісталась кращим  з кращих.

1 місце здобула команда Старокостянтинівської міської станції юних техніків.

2 місце виборола команда Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості.

3 місце посіла команда комплексного багатопрофільного закладу позашкільної освіти будинку творчості дітей та юнацтва Деражнянської міської ради.

По завершенню обласного конкурсу-захисту Дарія Басюк побажала учасникам творчих успіхів, високих результатів та продовжувати розвивати інтерес до винахідництва!

Захід об’єднав талановиту молодь, яка навчається у різних технічних гуртках та наділена рідкісним даром творчості, відчуттям нового, умінням розширити кордони звичного, вийти за рамки стереотипу.

За матеріалами Хмельницького обласного

центру науково-технічної

творчості учнівської молоді

попередня стаття192 учасника АТО знайшли роботу завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості
наступна статтяОбласна бібліотека для дітей серед кращих бібліотек України