EDCAMP Точка стійкості – 2024: розвиток учительської спільноти в часи випробувань

З 24 до 27 червня відбудеться масштабна освітянська подія — Національний EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024.

Організатором заходу є ГО «EdCamp Ukraine». Це (не)конференція для зростання педагогів у кризові часи та в умовах невизначеності.

На заході буде розкрито важливі для вчительської спільноти цінності, які допомагають переосмислювати та змінювати освіту, розвиватися у воєнний час. Серед них — свобода, відповідальність, стійкість і зростання. Окремий фокус уваги — різноманіття інтелектів, які має зрощувати в учнях сучасна школа: соціальний, тілесний, емоційний, творчий, раціональний та екзистенційний.

Що чекає на учасників і учасниць?

  • Найважливіші теми в програмі EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024:
  • соціально-емоційні навички: дані, інструменти та методики соціально-емоційного навчання;
  • цифрова безпека: можливості для педагогів підвищити інформаційну гігієну та цифрову грамотність;
  • рішення для педагогічної освіти: презентації прогресивних програм і методик для студентів педагогічних ЗВО та підвищення кваліфікації вчителів;
  • Україна в міжнародних дослідженнях: вимірювання соціально-емоційних навичок ДоСЕН, дослідження вчителювання Talis+.

Серед спікерів: міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, заступниця міністра освіти і науки Євгенія Смірнова, заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків, а також представники ОЕСР, Верховної Ради України, державних установ та громадських організацій.

На учасників чекають обговорення, презентації, кінопокази, віртуальна фотовиставка, виступи вчителів, освітні розробки, благодійні акції та подарунки.

Загалом під час EdCamp відбудеться 21 сесія з обговореннями, презентаціями, переглядами фільмів, віртуальною фотовиставкою, кінозалами, п’ятихвилинними виступами українських вчителів, освітніми розробками для впровадження в школах, благодійними акціями, подарунками тощо.

Участь у події безкоштовна для всіх охочих. Реєстрація — за покликанням.

Сесії та обговорення транслюватимуть наживо або будуть доступними в записі. Адреси для перегляду та докладну програму буде надіслано всім зареєстрованим учасникам.

Більше деталей (не)конференції — на сайті спільноти EdCamp.

Магістральна підтримка події: Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні; Міжнародний фонд «Відродження»; Програма «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine — GIZ ZFD; Посольство США в Україні.

Трансляції та записи також будуть доступними онлайн. Долучайтесь!

 

Джерело: Міністерство освіти і науки України

попередня стаття20 сесія обласної ради: депутати розпочали аналізувати проєкти рішень
наступна статтяВихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу