Енергетики – наші воїни світла та промінь надії у ці темні часи

Переоцінити значення енергетики для повноцінної життєдіяльності нашої держави важко. У надскладних умовах воєнних дій на території України це відчувається особливо гостро. Воєнні дії викликають в енергетичній сфері ряд проблем, кожна з яких є викликом, а в комплексі вони вимагають надзвичайних зусиль для продовження роботи і належного функціонування галузі. І сама енергетики країни без сну та вихідних, ризикуючи власним життям, забезпечують мільйони українських родин таким необхідним світлом.

З нагоди професійного свята голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала працівників енергетичної сфери Хмельниччини. Вона подякувала присутнім за щоденну роботу, за мужність та героїзм, адже навіть у складних сучасних умовах енергетики знаходять нові технічні рішення, підвищують ефективність своєї роботи та роблять усе можливе, аби в умовах війни забезпечувати промисловий та соціальний сектори енергією.

«Протягом майже 10 місяців війни ви цілодобово працюєте для відновлення енергосистеми України. Під обстрілами, без сну та вихідних ви рятуєте мільйони українських родин у ці темні часи в країні. Інколи на відновлення живлення доводиться витрачати декілька діб. Ви гідно та мужньо тримаєте енергетичний фронт всієї України.  У складних сучасних умовах ви знаходите нові технічні рішення, підвищуєте ефективність своєї роботи та робите усе можливе, аби в умовах війни забезпечувати промисловий та соціальний сектори енергією. Справжніх героїв добре видно в темні часи!», – зазначила голова обласної ради, вітаючи присутніх з професійним святом.

Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто Віолета Лабазюк вручила кращим працівникам енергетичної сфери Хмельниччини Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

попередня статтяАрхівістів Хмельниччини привітали з професійним святом
наступна статтяУкраїна починається з тебе! З нагоди 85-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола