Фехтувальник з міста-супутника Хмельницької АЕС – переможець Міжнародного турніру

Фехтувальник Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ППО ХАЕС здобув перемогу на Міжнародному турнірі у Польщі. Дмитрій Загребельний у складі збірної України посів перше місце на Міжнародному турнірі з фехтування серед дітей до 15 років.

Нетішинець став найсильнішим серед 103 шаблістів, які брали участь у «Challenge Wratislavia». Додавши цю медаль у скарбничку, збірна України виграла медальний залік турніру.

Ще троє вихованців КДЮСШ ППО ХАЕС взяли участь у міжнародному турнірі: Майя Величко, Адріана Ящук, Алексія Пірогова.

Варто зауважити, що нещодавно у Всеукраїнських змаганнях з фехтування на шаблях серед юнаків та дівчат 2006-2011 р. н., спортсмени Нетішинської КДЮСШ також продемонстрували високі результати. Зокрема, Майя Величко зуміла піднятися на п’єдестал, виборовши третє місце. Дмитрій Загребельний, який посів четверте місце у Всеукраїнських змаганнях, покращив результат, здобувши перемогу на Міжнародному турнірі.