Фінансування КП “Аеропорт Хмельницький” розглядає Кабінет Міністрів

На реконструкцію злітно-посадкової смуги комунального  підприємства “Аеропорт Хмельницький” Міністерство інфраструктури України планує виділити 375 мільйонів гривень. Саме виконання цих робіт  внесено окремим пунктом до проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року. Як зазначають у Міністерстві, наразі проект плану перебуває на погодженні в Кабміні.

Для обласної ради та облдержадміністрації відновлення роботи Хмельницького аеропорту є одним із пріоритетів діяльності.

У грудні 2017 року на пленарному засіданні сімнацятої сесії обласної ради  депутати прийняли Програму відновлення та розвитку КП “Аеропорт Хмельницький” на 2018-2022 роки із загальним фінансуванням 724,5 млн. гривень.

Впродовж минулого року за кошти обласного бюджету у сумі 3,5 млн.грн. розпочато поточний та капітальний ремонти злітно-посадкової смуги, контрольно-пропускного пункту, пожежного депо, адміністративного приміщення. Також було залучено близько 1 млн. грн з місцевих бюджетів та коштів суб’єктів господарювання.

І хоч своє зацікавлення та готовність до фінансової підтримки висловлюють і в Хмельницькій міській раді, однак для реалізації такого масштабного проекту просто необхідна допомога на державному рівні. І саме про це під час візиту на Хмельниччину наголошував і Президент України Петро Порошенко.