Газета «Трудівник Полісся» святкує столітній ювілей

1032

З нагоди визначної річниці знаної на Хмельниччині газети відбулися урочистості, на який завітали представники обласної та міської влади, обласної організації Національної спілки журналістів України, керівники Шепетівської районної ради, сільських та міських територіальних громад, представники установ і організацій, найактивніші дописувачі та читачі газети.

З поважним ювілеєм – 100-річчям виходу у далекому 1921 році першого номера видання від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та депутатів облради, від себе особисто колектив редакції та її читачів привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

Вітаючи журналістів та численний актив дописувачів газети усіх часів Тетяна Іванівна сказала: «Газета була й залишається безкомпромісним співрозмовником, мудрим порадником. Її якісне публіцистичне слово завжди спонукало до роздумів, формувало громадську думку. І сьогодні перед газетою стоять такі ж важливі завдання – доставляти людям необхідну інформацію, виховувати нові покоління, подолати усі виклики часу й гідно продовжувати свій поступальний рух у напрямку відродження вільної преси на Хмельниччині та в Україні».

Тетяна Іванівна також відзначила важливу роль, яку газета відіграє у захисті інтересів своїх читачів, наданні консультативних послуг.

Пройшовши складний історичний шлях, газета «Трудівник Полісся» має неабияку популярність та актуальність серед читацької аудиторії, видання давно є надійним другом, порадником та справжнім захисником для славутчан.

Як зазначила редактор газети «Трудівник Полісся» Віра Мальчук, видання й надалі залишається відкритим для людей. У житті редакції, яка ось уже четвертий рік працює як самостійне, незалежне від влади підприємство, не так усе легко складається. Тому Віра Мальчук закликала берегти газету, яка об’єднує усіх небайдужих.

За словами редактора, «Трудівник Полісся» став також творчою майстернею непересічних особистостей і талантів. Тут сформовано свої традиції та напрацьовано творчу спадщину. Неначе живильні струмочки в життєве русло газети  вливаються листи із роздумами читачів та громадських кореспондентів – їх майже 30 осіб, і такою великою газетярською родиною навряд чи може похвалитися будь-яке видання Хмельниччини.

Заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко побажала працівникам газети продовжувати оживлювати подих історії ще багато років, й надалі бути високодумними носіями інформації на шляху служіння своєму читачеві, суспільству та Україні.

З нагоди славного ювілею друкованого видання посадовець вручила колективу редакції та працівникам відзнаки обласної ради та цінні подарунки.