Голова обласної ради подякувала хмельницьким волонтерам за допомогу

Сьогодні у кожного українця свій фронт. Військові сміливо боронять Україну від агресора, а волонтери пліч-о-пліч із ними доставляють на передову все найнеобхідніше. Адже мета у нас одна – Перемога!

Вчора голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась з представниками благодійної організації “Благодійний фонд” УКРАЇНСЬКА КОМАНДА”. Завдяки співпраці з французьким фондом «Doc4Ukraine» до штабу гумдопомоги при обласній раді вже неодноразово було передано вантажі, у вигляді одягу, теплих речей та ковдр.

Іноземну підтримку було спрямовано для переселенців, які можуть її отримати у Центрі видачі гуманітарної допомоги при обласній раді.

Голова обласної ради подякувала за підтримку та співпрацю представникам благодійної організації “Благодійний фонд” УКРАЇНСЬКА КОМАНДА” в особах Олександра Буханевича, Миколи Моцного та Олексія Лисюка, вручивши Грамоти обласної ради та цінні подарунки. Передала Віолета Олександрівна подяку й для французького фонду «Doc4Ukraine».

Українські волонтери – неймовірні! Своєю щоденною кропіткою та відповідальною місією вони щодня наближають нашу Перемогу“,- зазначила голова ради.