Голова обласної ради взяла участь у Національному молитовному сніданку у Вашингтоні

Вчора, 1 лютого, у Вашингтоні відбувся Національний молитовний сніданок – щорічна подія, яка збирає високопосадовців з усього світу, включно з президентом та віцепрезидентом США, а також членами Конгресу.

Ця традиція бере свій початок ще з часів Другої світової війни, а перший офіційний сніданок за участі президента відбувся у 1953 році.

Цьогоріч голова обласної ради Віолета Лабазюк також взяла участь у цій важливій події. Представники Лівану, Боснії і Герцеговини, Бразилії, Непалу, України, США, Канади, Таджикистану – урядовці, члени Конгресу, політики, військові, духовні діячі мали можливість у стінах Капітолію – серці Вашингтона спілкуватися на теми, які нас об’єднують та турбують.  Обговорили й перспективи на майбутнє.

Україна на цій події була представлена однією з найчисельніших делегацій. Понад 100 українців приїхали у Вашингтон висловити вдячність країнам, які нас підтримують та прагнуть разом з нами до нашої Перемоги.

«Дуже важлива подія для американського народу, яка щорічно об’єднує у спільній молитві найвище керівництво держави та політиків, управлінців, релігійних, громадських  діячів, делегатів з різних країн світу, – ділиться враженнями Віолета Лабазюк. – Подія, яка вкотре нагадує наскільки важливо бути єдиними, допомагати один одному, працювати та молитись заради миру та злагоди в усьому світі.  Адже, свобода, гідність та  мир для українців це не просто слова, а наша щоденна боротьба за звільнення рідної  землі від російських загарбників. Ми віримо в підтримку Господа на цьому шляху. Приємно чути слова підтримки для українців,  які мужньо відстоюють свободу не лише для України, а й для усього демократичного світу».

Під час своєї промови на національному молитовному сніданку президент США Джо Байден висловив рішучу підтримку Україні, підкресливши необхідність продовження допомоги в боротьбі українського народу з російською агресією. «Ми працювали заради миру, безпеки та гідності українського народу, який демонструє неймовірну рішучість і стійкість проти російської агресії, ми повинні продовжувати Україні допомагати», – наголосив американський лідер.

попередня статтяЗміни щодо надання допомоги внутрішньо-переміщеним особам
наступна стаття7 уроків про психологію для учнівства: для шкіл створили посібник