Голова обласної ради взяла участь у роботі постійної комісії з гуманітарних питань

У середу, 28 липня, голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у роботі позачергового засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту, яке провів голова комісії Віктор Бурлик.

Про стан поточної діяльності комунальних некомерційних підприємств Хмельницької обласної ради, зокрема Хмельницького обласного центру служби крові, Хмельницького обласного дерматовенерологічного центру, Хмельницького обласного протитуберкульозного диспансеру, Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни та Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки, а також щодо планів діяльності та фінансового забезпечення цих комунальних підприємств у наступному році депутатів поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА – начальник управління організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню Тетяна Косовська.

За результатами розгляду цього важливого та актуального питання члени комісії підтримали низку конструктивних пропозицій Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та внесли свої пропозиції щодо більш ефективної та раціональної роботи зазначених закладів.

Окрім того, члени комісії розглянули кілька питань освітньої сфери, про які доповіла директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Олена Лошанюк. Зокрема, депутати погодили розпорядження обласної державної адміністрації від 14.07.2021 року №608/2021-р «Про розподіл освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів у 2021 році» та детально проаналізували можливі варіанти подальшого функціонування закладів загальної середньої освіти для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах (Вовковинецька, Орининська та Плужненська гімназії Хмельницької обласної ради).

Також було підтримано звернення Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді щодо видання книги-літопису історії цього закладу з нагоди його 50-річчя з часу створення.

У роботі постійної комісії також взяли участь перший заступник голови ради Володимир Гончарук,  заступник голови ради Валентин Соколюк та начальник управління спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради Едуард Монастирський.