Голова обласної ради зустрілася з конгресменами США

У рамках робочої поїздки до Вашингтону голова обласної ради Віолета Лабазюк разом із народними депутатами України, представниками органів місцевого самоврядування зустрілася з конгресменами США – Гері Палмером та Тімом Волбергом, які є членами Палати представників від Республіканської партії.

Учасники зустрічі проаналізували сьогоднішню ситуацію в Україні. Під час спілкування зокрема й обговорили можливості американської держави щодо посилення подальшої підтримки нашої країни. Водночас, було акцентовано увагу на необхідності залучення гуманітарної допомоги, в якій є наразі найбільша потреба.

Для України надважливо, що американські партнери залишаються послідовними у своїй позиції щодо підтримки українців у боротьбі за свою незалежність та територіальну цілісність. Разом з тим, американський народ готовий бути з Україною під час процесів відновлення та відбудови населених пунктів нашої країни.

Українська делегація також взяла участь у загальній прес-конференції щодо проведення «Ukrainian Week» разом із Міністром закордонних справ України, народним депутатом України попередніх скликань координатором Національного молитовного сніданку та Платформи американсько-українського партнерства Павлом Унгуряном, а також військовослужбовцями, сенаторами США.

Відбулася зустріч української делегації з експертами The Heritage Foundation – стратегічного дослідницького інституту США, який займається широким спектром питань громадської політики. Зокрема,  Heritage Foundation є однією з найвпливовіших організацій державної політики в США, якою було розроблено моделі пенсійної системи, американської економіки та модель родини.

Як зазначає голова обласної ради, спілкування та консультації з спеціалістами такого рівня є особливо цінними та важливими для України.  Фундація видає низку аналітичних досліджень, щорічно публікує «Індекс економічної свободи» країн. Факторами, що використовуються для розрахунку є рівень корупції в уряді, бар’єри на шляху міжнародної торгівлі, розмір ставок прибуткового податку, державні витрати, дотримання трудового законодавства та ряд інших принципів.

Безумовно для України економічна стійкість – це одне із основних завдань. Сильна економіка – це вагомий потенціал для посилення обороноздатності нашої держави та перемоги над російським агресором.

попередня статтяДопомога незахищеним верствам населення є важливою
наступна статтяФестиваль-огляд «Шевченко 4.5.0.»