Херсонський театр ляльок запрошує

З перших днів війни Херсон був окупований. Херсонський академічний обласний театр ляльок росіяни захопили у липні. А 6 вересня вони його «відкрили», хоч заклад ніхто й не закривав: театр перейшов на роботу онлайн, а згодом евакуювався до Коломиї саме через прихід росіян до Херсона. Дев´ятого липня на коломийській сцені Херсонський театр відкрив свій 52 театральний сезон.

Сьогодні Херсонський театр ляльок повноцінно працює. І навіть гастролює містами.

Вже цими вихідними, 6 та 7 травня, херсонських колег прийматиме Хмельницький академічний обласний театр ляльок. Для наших глядачів херсонці підготували дві вистави.

Запрошуємо усіх відвідати вистави та підтримати команду Херсонського театру ляльок. 6 травня о 12 та 14 годині – «Дуже невихований кіт» , а 7 травня о 12 годині та 14 годині – «Носоріг та жирафа».

Маємо бути єдиними та допомагати один одному. Адже в єдності наша сила. І російському агресору не вдасться позбавити нас волі, свободи, історії та культури. Можна окупувати території (тимчасово), але український дух окупувати неможливо!

попередня статтяУпродовж січня-березня 2023 року аудитори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 4,2 млн гривень
наступна статтяАмериканська делегація поспілкувалась з вимушеними переселенцями у Центрі видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради