Хмельничанин Михайло Романчук здобув дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи

Хмельницький плавець Михайло Романчук вдало виступив на чемпіонаті Європи на короткій воді у Румунії та двічі став бронзовим призером змагань.

Отож, 7 грудня, Михайло Романчук здобув бронзову медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем. А 10 грудня у заключний день чемпіонату Європи хмельничанин Михайло Романчук, який напередодні у кваліфікації на 800 метрів вільним стилем показав другий час, виступив у фіналі, став бронзовим призером змагань та здобув на цій першості другу медаль.

Заслуговує уваги й пошани те, що саме Михайло Романчук здобув для збірної України дві медалі, які стали єдиними у доробку збірної на цих змаганнях.

Михайло Романчук є учасником двох Олімпіад – у Ріо-де-Жанейро (2016 рік) та Токіо (2021 рік). В Японії він виборов дві нагороди: «срібло» на 1500 м та «бронзу» на 800 м вільним стилем. Також у доробку Романчука три медалі чемпіонатів світу та вісім – на Євро у плаванні у звичайному басейні.

попередня статтяХмельниччина візьме участь у проєкті для створення енергоефективного житла для ВПО