Хмельниччина долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання

Сьогодні, 1 жовтня, ми вшановуємо мужніх захисників і захисниць України. З цією метою Хмельниччина долучилася до єдиної загальнонаціональної хвилини мовчання, під час якої на майдані Незалежності обласного центру урочисто вишикувались представники силових структур області. У заході взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, її перший заступник Володимир Гончарук, перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін,  представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, організацій громадянського суспільства, жителі обласного центру.

Учасники заходу вшанували квітами борців за незалежність України, поклавши їх до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників російсько-української війни, а також до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Сьогоднішня дата – це день мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі, захисники України. Це день кожного, хто в різний час віддав свої знання, професіоналізм та силу справі захисту нашої держави. Вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника і захисниці України! Пам’ятаємо усіх, хто захищав нашу Україну в усі віки та поліг за її незалежність. Вічна пам’ять загиблим. Слава захисникам та захисницям України! Слава Україні!

попередня статтяСьогодні – День територіальної оборони України!
наступна стаття«Козаки Поділля» віншували захисників та захисниць