Хмельниччина приймає Кубок України з тхеквондо

Протягом трьох днів у Хмельницькому відбуватимуться всеукраїнські змагання з тхеквондо.

Сьогодні відбулося урочисте відкриття чемпіонату та Кубку України з тхеквондо ВТФ, який є відбірковим для формування збірної команди України  для участі у міжнародних змаганнях.

Від імені керівництва обласної ради та всього депутатського корпусу кращих представників цього виду спорту з регіонів України привітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.

«Наша область має гарні спортивні традиції  та досягнення у цьому виді спорту. Переконаний, спортивні змагання такого рівня не лише визначать чемпіонів та володаря Кубку, а й об’єднають спортсменів молодого покоління та ветеранів, сприятимуть розвитку цього виду спорту. Не зважаючи на непростий час випробувань для нашої країни, проведення цих змагань демонструє нашу згуртованість, патріотизм та віру у перемогу. Нехай цей спортивний турнір буде даниною даниною пам’яті Героям Небесної Сотні, повагою до наших незламних захисників, які боронять свободу та територіальну цілісність України від озвірілого ворога-окупанта», – сказав Валентин Іванович, звертаючись до спортсменів, учасників та організаторів змагань, та побажав спортсменам та їх тренерам вдалих виступів.

Валентин Соколюк виконав приємну місію – вручив посвідчення майстра спорту України з тхеквондо (ВТФ) Денису Бордюгу.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам´ять борців за незалежність України.

У відкритті змагань також взяли участь представники обласної державної адміністрації, обласного відділення комітету з фізвиховання та спорту Міносвіти, федерації тхеквондо України та відокремленого підрозділу федерації тхеквондо України  в  області.

попередня статтяАудитори Хмельниччини за січень 2023 року забезпечили відшкодування 4 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів
наступна статтяХмельниччина вшановує пам´ять Героїв Небесної Сотні