Хмельниччина вітала учасників пробігу «Схід і Захід разом», присвячений Дню Незалежності

Сьогодні на майдані Незалежності міста Хмельницький відбулася зустріч надмарафонського пробігу, який стартував 30 липня у Львові та завершиться 24 серпня у місті Сєвєродонецьку.

Спортсмени, змінюючи один одного впродовж дистанції у 1 388 кілометрів, прямують через території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей.

Хмельниччина стала третім регіоном, через який пролягає маршрут об’єднавчого патріотичного надмарафону.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та депутатського корпусу обласної ради учасників пробігу «Схід і Захід разом» привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко. Вона висловила слова вдячності ініціаторам та організаторам пробігу – Львівській обласній раді, а також усім, хто у містах та селах, протягом усього 1388-кілометрового марафону територіями дев’яти областей України підтримує та буде підтримувати учасників цього патріотичного спортивного заходу.

«Цим самим ми підтримуємо Україну, її єдність, територіальну цілісність та бажання жити у мирній щасливій європейській країні. Адже марафон проводиться з нагоди найвеличнішого державного свята – Дня Незалежності України. Прапори, які спортсмени передаватимуть з рук у руки протягом 26 днів пробігу та донесуть до фінішу, є своєрідним символом нашої єдності та утвердження ідеї незалежності України. Цей пробіг демонструє всьому світові, що для українців, які прагнуть жити в єдиній соборній країні,  не існує ніяких перешкод ні у труднощах, ні у кілометрах», – сказала Тетяна Іванівна у своєму вітальному слові.

Знаковим є і те, що марафон триває водночас з проведенням Олімпійських ігор у Токіо, що є символічною підтримкою наших олімпійців, які демонструють на спортивних аренах прагнення українців до перемог.

Тетяна Зеленко побажала учасникам пробігу підтримки протягом усієї запланованої дистанції, подарувала спортсменам презентаційні матеріали про Хмельниччину та залишила символічний запис з побажаннями на національному прапорі.

Своєю чергою, учасники забігу подякували керівництву області та міста за сприяння в організації марафону і вручили іменні подяки.

Подолавши сотні кілометрів Хмельниччиною, учасники патріотичного забігу попрямують у напрямку Вінниччини.

Метою пробігу «Схід і Захід разом» є утвердження ідеї незалежності і державності України, а також популяризація здорового способу життя.

Організатори заходу: ініціативна група депутатів 1-го демократичного скликання Львівської міської ради 1990 року, Львівська обласна рада, Федерація легкої атлетики Львівської області.